گروه مهندسی الکتروجوش-رساجوش در نوزدهمین نمایشگاه صنعت که از 3 الی 6 آبان ماه 96 در محل نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار شد، حضور موفقی داشت.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، در این نمایشگاه که تولیدکنندگان مختلف عرصه صنعت، معدن و ساختمان از سراسر کشور مشارکت داشتند، این مجموعه به عنوان یکی از پر بازدید ترین غرفه های نمایشگاه با حضور درخشان، ضمن تجدید دیدار با همراهان وفادار خود، با ارائــه تولیدات به ‏روز و خدمات جدید، زمینه مناسبــی برای مشـاوره و همراهــی دیگـر مشتریــان صنعت جوش و برش کشور فراهم کرد.

بر اساس این گزارش، غرفه آرایی چشم نواز و معرفی تولیدات جدید از نکات بارز حضور این مجموعه در نمایشگاه بود. حضور متخصصان امر و برگزاری جلسات گفت و گوی بازدیدکنندگان با کارشناسان شرکت از دیگر مواردی  است که باید به آن اشاره داشت.

گفتنی است بازدید جناب آقای دکتر رنجبران رئیس اسبق اتاق بازرگانی اصفهان ، مدیران و مسئولین خانه صنعت،معدن و تجارت استان خراسان رضوی و هم چنین مدیران ارشد اتاق بازرگانی استان خراسان رضوی از غرفه این مجموعه و بحث و تبادل نظر در رابطه با تولیدات داخلی و توان رقابت این مجموعه با رقبای خارجی از نقاط عطف این نمایشگاه بود.

 

م10

م10

م11

م11

م12

م12

م13

م13

م14

م14

م15

م15