به وب سایت مجموعه رسا جوش خوش آمدید

 

درباره ما

  • رسا جوش اصفهان در سال ١٣٧٠ شروع به فعالیت در صنعت جوش کشور نمود. این واحد تولیدی فعالیت خود را با تولید دستگاه های جوش A185 تکفاز سلکتوری، A200 تکفاز سلکتوری، A225  فلکه ای، A275 فلکه ای، A550 فلکه ای و A660 رکتیفایر و نقطه جوش KVA25 آغاز نمود.

  • در ساليان گذشته پيشرفت خاصى در زمينه تكنولوژى جوشكارى صورت نگرفته بود وکلیه محصولات به صورت ترانس خشک و ترانس روغنی تولید و در بازار عرضه می شد، در واقع اين ظاهر و قابليت هاى دستگاه هاى جوشكارى بوده اند كه هر روز تغيير مى كردند و اين تغيير به سرعت ادامه داشت. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ابداع محصولات جدید به جهت مصارف خانگی– صنعتی، يك تكنولوژى جديد در خدمت پيشرفت و فراگيرى صنعت جوشكارى قرار گرفته و آن تكنولوژى "اينورتر" است.

مطالعه بیشتر...

محصولات

کادر فنی متخصص و پشتوانه 25 سال تجربه در صنعت جوش

توانمندی و افتخارات

رشد و پیشرفت این مجموعه در عرصه تولید موجب شد که الکترو جوش در سال ١٣٨٨ موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2008 در زمینه مدیریت کیفیت در ساخت، تولید و خدمات پس از فروش دستگاه ها و ترانس های جوشکاری گردد و به جرات می توان گفت تولیدات این شرکت نسبت به تولیدات مشابه، دارای کیفیت، دوام و استحکام بی نظیر است و حتی قابل مقایسه با ترانس های مشابه خارجی از قبیل مدل میلر آمریکا و دکا ایتالیا می باشد.

مقدمه:

چون احتیاجات بشر ، اتصال و جوش در همه موارد را خواستار بوده است، لذا مثلا از رومی‌های قدیم ، فردی به نام "پلینی" از لحیم به نام آرژانتاریم وترناریم استفاده می‌کرد...

مطالعه بیشتر...

مقدمه:

منابع قدرت جوشکاری از ژنراتورها تا رکتیفایرها هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند که با این وجود همچنان استفاده زیادی در صنعت جوشکاری دارند...

مطالعه بیشتر...