اینورتر تخصص ماست

الکترجوش اصفهان با توانمند سازی مجموعه خود جهت ارائه محصولات جدید با بهره گیری از دانش روز و با اهتمام واعتقاد به پیشرفت مستمر تلاش کرده تا به رتبه کیفی بالایی در عرصه تولید محصولات جوش و برش کشور برسد ، که ثمره آن تبدیل شدن این مجموعه به یکی از تخصصی ترین و بزرگترین مراکز طراحی و بهره برداری دستگاههای جوش و برش اینورتری میباشد .

در همین راستا واحد بازرگانی و فروش به عنوان کانال رابط بین شرکت و خریدار ، با تلاش جهت اجرای مسئولیت های محوله ، علی رغم وجود مشکلات فراوان ولی دلگرم به برقراری ارتباطی موثر و پویا با شما خریدار گرامی که در مقام شریک مجموعه بحساب می آیید و با اعتقادی راسخ به رشد ، توسعه و تعالی توانسته با رعایت منشور اخلاقی خود و در نظر داشتن اصل صداقت در بیان توانمندیها در کنار شما و همراه شما باشد . ما قدردان و سپاسگذار همکاری شما هستیم و امید داریم روز به روز شاهد گسترش این همراهی و رضایت خاطر شما از الکتروجوش اصفهان باشیم .

احترام به مشتری ، جلب رضایت خریدار ، رعایت اصول اخلاقی ، صداقت در بیان توانمندیها و اعتقاد به اینکه فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز تعهد ما به خریدار است ، شعار و اعتقاد قلبی ماست.

به امید دیدار شما در تمامی عرصه های صنعت کشور