امروزه كنترل همه پروسه های طراحى و توليد و حتى مراحل بعداز آن از جمله پشتيانى و خدمات پس از فروش جزء لاينفك شرکت ها و مجموعه ها ی مدرن توليدى است و مديريت ارشد الکترو جوش اصفهان و جمع كارشناسان و مهندسان اين شركت بر وجود و اعمال چنين كنترلى اعتقاد جدى دارند.

به همين جهت علاوه بر استفاده از سيستمهاى پيشرفته كنترلى تعريف شده در خط توليد قطعات و اجزاء محصول و در كنار نظارت بر توليد محصولات داخلی برمحصولات و مواد اولیه که از منابع بیرونی تامین میگردد و به عنوان همكار با الکترو جوش اصفهان در ارتباط هستند، واحد كنترل كيفيت و استاندارد شركت به گونه اى تعريف و ايجاد شده است كه ناظر بر همه مراحل طراحى و توليد و عرضه محصولات این واحد تولیدی باشد. اين واحد با تكيه بر آخرين دستاوردهاى علمى و فنى در صنعت جوش و برش و رعايت استانداردهاى عالى متداول در اين صنعت ضامن توليد محصولاتى برتر است و نام الکترو جوش اصفهان را در نظر مشتريان ديروز و امروز محصولات، بيش از پيش معتبر و قابل اعتماد كرده است. الکترو جوش اصفهان با اتكا به شعار تحقيق و نو آوری و کارایی و توجه جدی به کنترل های مرحله ای و دوره ای در مسیر تولید و روند فعاليت كلى شركت استاندارد ISO9001:2008  را دریافت، و آن را سرلوحه امور جاری خود قرار داد.

كيفيت در الکترو جوش اصفهان به معناى بهترين در كيفيت محصول، سازماندهى و شبكه بازاريابى و فروش، ارتباطات مشترى، مديريت و توسعه روابط انسانى است. هدف اين واحد اين است كه خريدى به يادماندنى براى مشتريان خود خلق كند. برترى، استاندارد هميشگى الکترو جوش اصفهان است .

ما مفتخریم اعلام نماییم که محصولات اینورتری این واحد تولیدی دارای تاییده گواهی انطباق کالا VOC که مورد تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد را دارا بوده وتلاش ما همواره بر این بوده که با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه موجود در بازار بتوانیم با محصولات مشابه خارجی در سطح جهانی رقابت نماییم.